Kiralık Vinç Ankara

Vinç Kiralama Ankara
Ankara içi ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Mehmetler Vinç kiralama, insanların yük taşıma işlemlerini kolaylaştırmak ve zaman kazanmak yardımcı olmaktayız. Vinç makinelerimiz yeni model olup 100 tona kadar ağırlık kaldırmaktadır. Özel olarak güvenliğini alarak işlem yapmaktayız. İşinde uzman arkadaşlarımız ile Ankara içi kiralık vinç Ankara olarak uygun fiyata hizmet vermekteyiz. Araç parkurumuz yeni model ve bakımlı araçlardır. Tüm vinçlerimizin sigortası bulunmaktadır.

Vinç Kiralama Fiyatları
Kullanım alanına göre çeşitli özelliklerde kiralık vinç hizmetimiz vardır. İşlemler için firmamız tarafından size en uygun fiyat verilecektir. Fiyat almak için lütfen bizi arayınız.

Vinç Kiralama Süresi
Vinçlerimizi saatlik, haftalık, aylık, senelik kiralayabilirsiniz. İş bitirme süresi olarak her zaman yanınızdayız.

Vinç Makine Çeşitleri
Belirli bir yere sabit edilmiş vinçlere sabit vinçler denir. Kiralık sabit vinç ile sadece istenilen malzeme kaldırma ve indirme yapılır. Mobil vinç olarak da hareketli hale geçebilen vinçtir. Sabit bir noktada iş yapma zorunluluğunda olmayan hareket yerini değiştirebilen vinç türüdür. Teleskopik mobil vinç, düşey ve yatay hareketleri sayesinde genel anlamda her türlü yükün yerini değiştirebilen vinçlerdir. Bu vinçler ile genellikle ağır yüklerin kaldırılmasında ve zemine batmış malzemelerin kurtarılmasında kullanılırlar.
Vinç Kiralama Yerleri
Ankara Akyurt Altındağ Ayaş Bala Beypazarı Çamlıdere Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Evren Gölbaşı Güdül Haymana Kalecik Kazan Keçiören Kızılcahamam Mamak Nallıhan Polatlı Pursaklar Sincan Şereflikoçhisar Yenimahalle Ostim Siteler